Vše pro Váš dokonalý výsek

Historie

- naše firma byla založena v r. 1995 s cílem vyrábět výsekové nástroje pro obaly na sklářské výrobky. Hlavní zákazník byla firma Crystalex. NPCS, jak se tehdy naše firma jmenovala, byla vybavena ručně vedenými dekupírovacími pilami a ručními stříhacími, mostkovacími a ohýbacími stroji.
- 1996 – 2002 nabírala firma i další zákazníky v obalovém průmyslu a vyrostla postupně až na 15 pracovníků.
- 2002 byla zakoupena stará zemědělská budova a byla přestavěna na vyhovující výrobnu výsekových nástrojů s využitím klasické (mechanické) technologie.
- s překotným vývojem laserové technologie i automatického zpracování výsekových a rýhovacích nožů klesala cena nástrojů, vyrobených moderním způsobem a firma Hunter se ocitla na hraně hospodárnosti.
- se vstupem německého partnera Jurgena Jeurinka v r. 2011 byla zahájena restrukturalizace firmy a její vybavení modernější technologií, s cílem zamířit na zákazníky na německém trhu.
- v letech 2011 a 2012 byla rozšířena budova a zakoupen laser, automatické stříhací a ohýbací stroje a vodní tryska na řezání gum.
- v letech 2013 a 2014 došlo k další expanzi firmy, hlavně z hlediska obratu a k částečné výměně a výcviku personálu. Dále byly zakoupeny dva další automaty na zpracování nožů a nový laser o síle 2500W.
- v průběhu roku 2014 majitelé koupili a pronajali firmě Hunter moderní budovu v Hrádku nad Nisou, která byla přestavěna pro účely firmy a kam se 15.12.2014 firma přestěhovala.

Dnes sídlí firma v moderní a prostorné budově, disponuje 27 pracovníky, rostoucím zákaznickým kmenem v SRN i v Česku a využívá podpor EU k nákupu dalších technologií.