Historie firmy

Firma Hunter s.r.o. zahájila první ruční výrobu výsekových forem ve Skalici u České Lípy v září roku 1995 pod názvem NPCS s.r.o. V roce 1999 dostává společnost pod vedením současného spolumajitele Ing. Karla Kaňáka název Hunter s.r.o a patří již na přední místo českého trhu se zaměřením na výrobu pro příklopový a válcový lis. Firma má vysoké ambice na zahraniční expanzi, kterou umožňuje v roce 2011 příchod německého partnera Jürgena Jeurinka. Díky postupnému nákupu moderních technologií a důslednému proškolování personálu, firma postupně získává významné zákazníky německého trhu. V této době se rovněž začíná více orientovat na výrobu výsekových a výlupových forem pro automaty, jež postupně začínají tvořit více než polovinu obratu společnosti.

Dnes firma Hunter s.r.o. patří k evropské špičce ve výrobě výsekových nástrojů. Díky strategické poloze v průmyslové zóně v Hrádku nad Nisou, vlastní i smluvní přepravě a kvalitním zaměstnancům lze ve většině případů dodržet mnohdy, i pro naši konkurenci, nereálné dodací termíny. Výsekové nástroje dodáváme zákazníkům do Česka, Německa, Rakouska, Slovenska nebo Polska.

Náš tým

Ing. Karel Kaňák

Majitel

Jürgen Jeurink

Majitel

Jana Roubalová

Personalistka / Obchod DE

Marek Chýlek

Vedoucí výroby

Radek Bím

Vedoucí konstrukce

Miroslav Vávra

Příjem zakázek CZ

Milan Šajben

Příjem zakázek DE

Frank Reimer

Obchodní zástupce DE

Miroslav Ryšavý

Nákup / Sklad

Prvotřídní kvalita

Produkty

Výsekové formy

Nástroj, který je vyráběný pouze z materiálů renomovaných výrobců vysoké kvality a sestavený zaměstnanci, kteří si berou za úkol vysokou kvalitu.

Vzorky

V oddělení vzorování nabízíme zákazníkům kompletní návrh obalů jak z vlnité, tak i hladké lepenky.

Výlupové formy

Pokud chcete zákazníkovi dodat velkou objednávku v relativně krátkém časovém horizontu, bez výlupové formy se prostě neobejdete.

Konstrukce

Konstrukční oddělení je srdcem naší společnosti a zde vše začíná. Právě na tomto místě naši konstruktéři udělají z Vašich dat (návrhu) výsekovou nebo výlupovou formu.

Pertinaxy

Pertinax neboli pertinaxová matrice nahrazuje funkci rylovacího kanálku. Pokud potřebujete dokonalý a elegantní ohyb u obalu z hladké lepenky, právě pertinax Vám to umožní.

Poradenství

Pro společnost Hunter s.r.o je zákazník vždy na prvním místě, a proto nabízíme poradenství a odbornou pomoc přímo u Vás ve výrobě.